تبلیغات
صاباح نیوز - مطالب فروردین 1394
 
پایگاه خبری صاباح نیوز را چگونه ارزیابی می كنید؟تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :

کد متحرک کردن عنوان وب

 
 
نویسنده : admin
تاریخ : پنجشنبه 27 فروردین 1394
نظرات
كریم باقری +  كریم + باقری + پرسپولیس صاباح نیوز: مربی تیم فوتبال پرسپولیس قرار است در خرید باشگاه سهیم باشد و درصدی از سهام را بخرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی صاباح نیوز، کریم باقری در خرید پرسپولیس با حسین هدایتی كه از وی به عنوان بانك متحرك یاد میشود، شریک شده و درصدی از سهام او را می‌خرد.
آقا کریم که از بزرگان پرسپولیس است چنین فکری را در سر دارد ولی شاید در آخرین دقایق پشیمان شود. او در این ارتباط صحبت‌هایی هم هدایتی داشته است.

صاباح نیوز / پایگاه خبری تحلیلی شمال غرب ایران

نویسنده : admin
تاریخ : چهارشنبه 19 فروردین 1394
نظرات
عباس رافعی ، كارگردان ، فصل فراموشی فریبا ،صاباح نیوز - کارگردان فصل فراموشی فریبا گفت: متاسفانه اتفاقاتی که در اکران برای «فصل فراموش فریبا» رخ داد، روحیه فیلمسازی را تا حد بسیاری زیادی روحیه فیلمسازی را از ذهنم خارج کرد.
عباس رافعی کارگردان سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار سینمایی «خبرگزاری دانشجو» در پاسخ به فعالیت های فیلمسازی خود، اظهار کرد: متاسفانه اتفاقاتی که طی اکران  «فصل فراموش فریبا» رخ داد، تا حد بسیاری زیادی روحیه فیلمسازی را از ذهنم خارج کرد، چرا که با مشکلات بسیار زیادی در تهیه تولید و ساخت یک اثر سینمایی در بخش خصوصی مواجه هستیم و زمانی که اینگونه اتفاقات برای نمایش فیلم ها پیش می آید، هیچ رغبتی برای ساخت فیلم  در من به وجود نمی آید.
ادامه مطلب
نویسنده : admin
تاریخ : چهارشنبه 19 فروردین 1394
نظرات

رامبد جوان ، مداح معروف ،صاباح نیوز: عکس/ مداح معروف و رامبد جوان در یک قابادامه مطلب
نویسنده : admin
تاریخ : یکشنبه 16 فروردین 1394
نظرات
بیانیه لوزان، مذاكرات لوزان، توافق نامه لوزان،صاباح نیوز: در حالی که در نسخه کاخ سفید تصریح شده که «ایران موافقت کرده ذخایر فعلی اورانیوم خود که در حال حاضر برابر 10 هزار کیلوگرم است را برای 15 سال به 300 کیلوگرم کاهش دهد» در سند منتشر شده ایران هیچ اشاره ای به این موضوع نشده است.

نویسنده: امید ادیب /
مذاکرات مهم و سرنوشت ساز لوزان در حالی پس از 9 روز فشرده کاری به پایان رسید که ایران و 1+5 از دستیابی به راه حل های توافق نهایی خبردادند و براین اساس یک بیانیه مشترک نیز بین دو طرف منتشر شد. این خبر به سرعت به تیتر یک رسانه های جهان تبدیل شد و همچنان در صدر تحلیل ها و تفسیرهای خبری و گفت و گوهای تحلیلی سایت ها، روزنامه ها و شبکه های خبری جهان قرار دارد. در گزارش پیش رو مهم ترین بخش های مطرح ترین تحلیل هایی که درباره توافق لوزان منتشر شده را می خوانید.

ادامه مطلب
نویسنده : admin
تاریخ : یکشنبه 16 فروردین 1394
نظرات
عربستان، سعودی، عربستان سعودی،صاباح نیوز: دستور عجیب شورای امربه معروف عربستان

شورای "امر به معروف و نهی از منکر" عربستان، زنان این کشور را به پوشاندن چشمان خود وادار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، شورای موسوم به امر به معروف و نهی از منکر رژیم آل‌سعود رسما اعلام کرد که همه زنان و به ویژه زنانی را که چشمان "فتنه‌انگیز" دارند، به پوشاندن چشمان خود مجبور خواهد کرد.
ادامه مطلب
نویسنده : admin
تاریخ : چهارشنبه 12 فروردین 1394
نظرات
حاج صادق آهنگران، محمد احمدی نژاد،برخورد تصادفی صادق آهنگران با محمود احمدی نژاد در فرودگاه+تصویر

صاباح نیوز: 
تصویری در شبکه ای اجتماعی دست به دست شده که فرزند صادق آهنگران در جواب این تصویر گفت:"این دیدار کاملا تصادفی بوده است.

نویسنده : admin
تاریخ : چهارشنبه 12 فروردین 1394
نظرات

12 فروردین، رفراندوم بزرگ ایران، جمهوری اسلامی، آری ، صاباح نیوز: رفراندوم بزرگ ایران در فروردین ماه سال ۵۸ رخدادی بزرگ بود که رسانه‌ها ناگزیر از پرداختن به آن بودند؛ روزنامه‌های کیهان واطلاعات که در آن زمان بیشترین مخاطب را داشتند هم از این قاعده مستثنی نبودند.

در راستای انتشار گزارش‌هایی از اتفاقات نوروزی در سال‌های مهم انقلاب اسلامی از جمله نوروز سال‌های ۵۸ و ۵۷ در خبرگزاری مهر، این بار تیتر روزنامه‌ها در روزهای آغاز سال ۵۸ بازخوانی می‌شود در روزهای مانده به روز بزرگ ۱۲ فروردین؛ روزهایی که روزنامه‌ها تا جایی که می‌توانستند اخبار مربوط به رفراندوم را منتشر می‌کردند.

ادامه مطلب

 
 
این سایت شامل برخی اخبار و مطالب منتشره و تولیدی همکاران نشریه زیرک (آذربایجان غربی) است که آقای علیزاده به نمایندگی از مدیریت نشریه مسئول بارگذاری مطالب می باشد و اخبار و مطالب پیش از صدور مجوز نشریه متعلق به شخص ایشان است.

admin